Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Ponad 20-letnie doświadczenie
w branży wózków widłowych

Nasze specjalizacje


serwis

SERWIS

Oferujemy serwis wózków widłowych wszystkich marek. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.

Więcej
przeglądy okresowe

PRZEGLĄDY OKRESOWE

Oferujemy usługę przeglądów okresowych na najwyższym poziomie. Posiadamy uprawnienia do asysty przy przeglądzie UDT.

Więcej
wynajem

WYNAJEM

Posiadamy w ofercie wózki do wynajęcia od ręki na dowolny okres czasu (od jednego dnia do kilku lat).

Więcej
sprzedaż

SPRZEDAŻ

Pozostawienie danych kontaktowych pozwoli nam na szybkie i precyzyjne określenie Państwa potrzeb oraz dobranie i wycenę odpowiedniego sprzętu.

Więcej
części zamienne

CZĘŚCI ZAMIENNE

Współpracujemy z dostawcami części zamiennych z Polski i z zagranicy do wózków wszystkich marek.

Więcej

W czym możemy pomóc?

Kliknięcie spowoduje przeniesienie do odpowiedniego formularza

ikona

Wózki widłowe Wrocław – Firma LTW


Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem i serwisem nowych oraz używanych wózków widłowych we Wrocławiu. Gwarantujemy pełną satysfakcję z naszych usług, ponieważ dbałość o klientów jest naszym nadrzędnym celem. Ponad 25-letnie doświadczenie w branży wózków widłowych gwarantuje doskonałą znajomość produktów zarówno od strony technicznej, jak i użytkowej. Aktualnie korzystając z naszych usług można spodziewać się nie tylko serwisu i naprawy, ale także wsparcia w przeglądach UDT wózków. Ponadto pomagamy w wyborze odpowiednich części i dostosowujemy typ wózka do konkretnej branży. Rozwijaj się z nami i stawiaj na najlepszych dostawców na rynku!

Dystrybutor wózków z doświadczeniem


Od wielu lat pracujemy w branży wózków widłowych, dzięki czemu doskonale znamy panujące w niej realia. Mamy ten przywilej, że w danej chwili możemy pracować tylko z tymi producentami i dostawcami, których realnie cenimy. Wiemy, że selekcjonowane przez nas produkty, części zamienne i maszyny są sprawne, wytrzymałe i bezpieczne. Oferujemy paleciaki, wózki magazynowe, podnośnikowe i wiele innych – dopasowanych do indywidualnych potrzeb wózków. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Współpraca z takimi firmami jak:

Toyota MHC

pozwoliła na poznanie najnowszych rozwiązań dotyczących sprzętu i szeroko rozumianej logistyki. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają na właściwą ocenę potrzeb każdego Klienta, dobór odpowiednich urządzeń oraz utrzymanie ich w pełnej sprawności w celu zminimalizowania kosztów transportu wewnętrznego.

Modernizacja wózków widłowych


Wprowadziliśmy do naszej oferty usługę modernizacji wózków widłowych – nie tylko naprawiamy uszkodzone elementy, ale i doposażamy podstawowe wersje oraz instalujemy dodatkowe systemy. Wymieniamy także uszkodzone podzespoły i komponenty, takie jak linki, bębny, cylindry, pompy, węże czy siłowniki. Do równie radykalnych czynności jesteśmy zmuszeni w przypadku uszkodzenia ślizgów, przesuwów masztów, oświetlenia czy silników. Posiadamy własny sklep z częściami zamiennymi, dzięki czemu każdą z napraw przeprowadzamy szybko, precyzyjnie i po prostu dobrze!

Mapa dojazdu


Masz pytanie?


wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą


Finansowanie


Firma LTW Logistyka i Transport Wewnętrzny, jako rzetelny dystrybutor wózków widłowych we współpracy z Europejskim Funduszem Leasingowym S.A. proponuje Państwu leasing oraz pożyczkę na zakup dystrybuowanych przez nas urządzeń.

  • urządzenia nowe i używane (możliwy nawet rok produkcji 2002)
  • okres finansowania od 36 do 60 miesięcy
  • wpłata własna już od 0%
  • finansowanie w leasingu i pożyczce w PLN i EURO
  • wartość finansowania -> od 1000 zł netto
  • rzetelność oferty i jasne zasady rozliczeń
  • szybka procedura przydzielania leasingu
  • prosta i czytelna Tabela opłat i prowizji – zryczałtowana opłata roczna za obsługę umowy leasingu
  • harmonogram sezonowy i dowolny
  • leasing swobodny – zmiana harmonogramu spłat bez dodatkowych opłat w trakcie trwania umowy

W celu poznania indywidualnej oferty finansowania skontaktuj się z doradcą finansowym: Izabela Moller tel. +48 691 480 873, email: izabela.moller@efl.com.pl

Materiał ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. i jest jedynie zaproszeniem do negocjacji.